Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa
Kontakt
Ogrody Odnowa
Os. Powstań Narodowych 54/10
61-216 Poznań
tel: 509 848 738
tel: 500 255 052
e-mail: biuro@ogrodyodnowa.com
Biuro projektowe
ul. Poznańska 6
Skrzynki, 62-035 Kórnik
(ze ekranami, na terenie Ogrody Kórnickie Szółka Drzew i Krzewów)
e-mail: biuro@ogrodyodnowa.com

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu

W kompleksowej ofercie firmy Ogrody Odnowa można odnaleźć usługi związane z architekturą krajobrazu oraz organizacją przestrzeni zielonych. Oferujemy także szereg usług związanych bezpośrednio z realizacją prezentowanych klientom koncepcji. Profesjonalizm oraz oparte na wieloletniej pracy doświadczenie firmy pozwolą nam wspólnie zbudować ogród Twoich marzeń. Jeśli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania dla przestrzeni przydomowej przydomowego, skweru firmowego lub terenów zielonych w obszarze publicznym – dobrze trafiłeś. Przy zakładaniu ogrodu warto zdać się na pomoc fachowców z pasją.

Projektowanie ogrodu

Chociaż zasięg działalności Ogrody Odnowa obejmuje cały kraj, nieobce są nam realizacje projektów zagranicznych. To projektowanie ogrodów w Poznaniu jest jednak istotnym obszarem, w którym sprawnie i chętnie działają nasi pracownicy. Jeśli poszukujesz doświadczonych projektantów oraz zręcznych wykonawców – skontaktuj się z nami. Podstawowymi usługami oferowanymi przez firmę są:

  • zaprojektowanie ogrodu
  • sadzenie roślin
  • montaż elementów ozdobnych i automatycznych systemów nawadniających
  • organizacja odpowiedniego drenażu
  • renowacja i odmładzanie starych ogrodów
  • prace brukarskie
  • przygotowanie trawników
  • projektowanie i montaż oświetlenia
  • wykonanie ogrodzeń, tarasów lub podjazdów
  • instalacja ogrodowych atrakcji dla dzieci (kąciki, huśtawki, place zabaw).

Zakładanie ogrodu

Jeśli chcesz założyć ogród w Poznaniu, nasze biuro projektowe z pewnością zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania w branży. Ogrody Odnowa zrealizuje marzenia nawet najbardziej wymagających klientów, przedstawiając indywidualną i wyważoną ofertę. Jeśli Twoje plany dotyczą organizacji domowej przestrzeni do wypoczynku, urozmaicenia tarasu lub całkowitej przemiany dachu – zapraszamy. Pomożemy również w budowie własnego warzywniaka. Nasi specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów sprawdzą się również przy zakładaniu firmowego miniparku. To nowatorska inicjatywa, z której na pewno ucieszą się Twoi współpracownicy.