Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa

Niech Twój ogród ożyje z nawadnianiem firmy Ogrody Odnowa!

Nowoczesne systemy nawadniające i nawadnianie ogrodów

Niezwykle istotnym elementem w przypadku budowy każdego ogrodu jest stworzenie w nim niezawodnego systemu nawadniającego, który z jednej strony zapewni roślinom odpowiednią ilość wody, z drugiej zaś uwolni ogrodników od obowiązku regularnego podlewania zieleni. Kluczowe znaczenie dla odpowiedniego nawadniania ma przede wszystkim równomierność podawania wody oraz pora tej czynności.
By zapewnić roślinom dostarczenie wody w taki sposób, aby mogły ją maksymalnie wykorzystać, firma Ogrody Odnowa oferuje kompleksowe usługi z zakresu nawadniania terenów zielonych. Każdorazowo dostosowujemy się do potrzeb klientów, dostarczając rozwiązania odpowiednie dla danej przestrzeni, roślinności oraz układu ogrodu. Nasze wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza umożliwiają nam realizację nawet najbardziej niestandardowych zleceń. Proponujemy urządzenia, które można wykorzystać zarówno do podlewania określonej częściogrodu, jak i do stworzenia całego systemu nawadniania.

Projektowanie i zakładanie systemów nawadniających

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu projektowania i zakładania automatycznych instalacji nawadniających. Tworząc systemy nawadniające w ogrodach, wykorzystujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt od renomowanych producentów, takich jak: Rain Bird, Hunter czy Orbit. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować ofertę na najwyższym poziomie!
Zapewniamy niezawodność oraz długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie urządzeń. Służymy także fachowym doradztwem. Nie tylko zainstalujemy systemy nawadniające w Twoim ogrodzie, ale też zabezpieczymy je przed zimą i ponownie uruchomimy na wiosnę, abyś mógł w pełni cieszyć się urokiem swojego wspaniałego ogrodu! Oferujemy także rozwiązania pozwalające na efektywne gospodarowanie wodą deszczową, systemy odwodnieniowe i drenarskie. Zapraszamy do współpracy klientów z miasta Poznań i okolic.
Systemy nawadniania Ogrody Odnowa to:

 • funkcjonalność,
 • wygoda,
 • wytrzymałość,
 • niezawodność.

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu

W kompleksowej ofercie firmy Ogrody Odnowa można odnaleźć usługi związane z architekturą krajobrazu oraz organizacją przestrzeni zielonych. Oferujemy także szereg usług związanych bezpośrednio z realizacją prezentowanych klientom koncepcji. Profesjonalizm oraz oparte na wieloletniej pracy doświadczenie firmy pozwolą nam wspólnie zbudować ogród Twoich marzeń. Jeśli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania dla przestrzeni przydomowej przydomowego, skweru firmowego lub terenów zielonych w obszarze publicznym – dobrze trafiłeś. Przy zakładaniu ogrodu warto zdać się na pomoc fachowców z pasją.

Projektowanie ogrodu

Chociaż zasięg działalności Ogrody Odnowa obejmuje cały kraj, nieobce są nam realizacje projektów zagranicznych. To projektowanie ogrodów w Poznaniu jest jednak istotnym obszarem, w którym sprawnie i chętnie działają nasi pracownicy. Jeśli poszukujesz doświadczonych projektantów oraz zręcznych wykonawców – skontaktuj się z nami. Podstawowymi usługami oferowanymi przez firmę są:

 • zaprojektowanie ogrodu
 • sadzenie roślin
 • montaż elementów ozdobnych i automatycznych systemów nawadniających
 • organizacja odpowiedniego drenażu
 • renowacja i odmładzanie starych ogrodów
 • prace brukarskie
 • przygotowanie trawników
 • projektowanie i montaż oświetlenia
 • wykonanie ogrodzeń, tarasów lub podjazdów
 • instalacja ogrodowych atrakcji dla dzieci (kąciki, huśtawki, place zabaw).

Zakładanie ogrodu

Jeśli chcesz założyć ogród w Poznaniu, nasze biuro projektowe z pewnością zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania w branży. Ogrody Odnowa zrealizuje marzenia nawet najbardziej wymagających klientów, przedstawiając indywidualną i wyważoną ofertę. Jeśli Twoje plany dotyczą organizacji domowej przestrzeni do wypoczynku, urozmaicenia tarasu lub całkowitej przemiany dachu – zapraszamy. Pomożemy również w budowie własnego warzywniaka. Nasi specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów sprawdzą się również przy zakładaniu firmowego miniparku. To nowatorska inicjatywa, z której na pewno ucieszą się Twoi współpracownicy.