Kompleksowa pielęgnacja ogrodów – Poznań

Specjaliści od ogrodów do Twoich usług

Posiadanie pięknego ogrodu pełnego wspaniałych okazów roślin, zadbanych ścieżek i starannie dobranej architektury ogrodowej to wspaniały przywilej. Przechadzanie się wśród zielonych piękności, podlewanie, przycinanie i sadzenie roślin może przerodzić się w ciekawą pasje i relaksujące hobby. Kiedy jednak nie masz czasu, aby samodzielnie zajmować się otoczeniem swojego domu lub firmy, możesz powierzyć to zadanie specjalistom, którzy sprawią, ze Twój ogród będzie zawsze kwitnący, pachnący i niezwykle efektowny.

Nasza firma Ogrody Odnowa oferuje profesjonalne usługi w zakresie pielęgnacji ogrodów na terenie Poznania i okolic. Posiadamy bogate doświadczenie w aranżacji oraz trosce o tereny zielone zarówno prywatne – wokół domów, jak i firmowe oraz publiczne – na terenie osiedli, szkół, przedszkoli i nie tylko. Jak pielęgnacja ogrodów to tylko Ogrody Odnowa !

Nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie zatroszczą się o Twoją zieleń przez cały rok lub tylko w wyznaczonym przez Ciebie czasie. Oferujemy optymalne nawożenie, przycinanie, koszenie trawy, a także pielęgnację roślin dostosowaną do indywidualnego zapotrzebowania każdego klienta. Chętnie doradzimy również w jaki sposób zająć się konkretnymi gatunkami roślin oraz jak dobrać najlepsze rozwiązania roślinne dla Twojego ogrodu. Ponadto, pomagamy w załatwieniu formalności administracyjnych i uzyskaniu pozwolenia na wycinkę.
Pielęgnacja ogrodów w Poznaniu i okolicach – Ogrody Odnowa.