Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa

Ogrody Odnowa – profesjonalna pielęgnacja ogrodów – Poznań

Specjaliści od ogrodów do Twoich usług

Posiadanie pięknego ogrodu, pełnego znakomitych okazów roślin, zadbanych ścieżek i starannie dobranej architektury ogrodowej dla wielu oznacza z pewnością wspaniały przywilej i luksus. Otoczenie budynku stanowi niemal jego wizytówkę, dlatego tak istotne znaczenie ma utrzymanie porządku i odpowiednia pielęgnacja ogrodów. Jeśli założyłeś ogród, a nie umiesz o niego należycie zadbać lub po prostu nie masz na to czasu, warto rozważyć zatrudnienie doświadczonych i wykwalifikowanych ogrodników. Specjaliści z firmy Ogrody Odnowa sprawnie i dokładnie wykonają czynności, dzięki którym ogród odzyska doskonały wygląd.

Nasza firma Ogrody Odnowa oferuje profesjonalne usługi w zakresie pielęgnacji ogrodów na terenie Poznania i okolic. Posiadamy bogate doświadczenie w aranżacji oraz dbaniu o tereny zielone, zarówno te prywatne — wokół domów — jak i firmowe oraz publiczne — na terenie osiedli, szkół, przedszkoli i nie tylko. Jeśli więc pielęgnacja ogrodów w Poznaniu lub jego okolicach, to tylko z firmą Ogrody Odnowa!

Pielęgnacja ogrodów — Ogrody Odnowa

Nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie zatroszczą się o Twoją zieleń przez cały rok lub tylko w wyznaczonym przez Ciebie czasie. Oferujemy optymalne, kompleksowe działania w zakresie nawożenia, przycinania oraz koszenia trawy, a także pielęgnację roślin dostosowaną do indywidualnego zapotrzebowania każdego klienta. Chętnie doradzimy również, w jaki sposób należy zająć się konkretnymi gatunkami roślin oraz powiemy, jak dobrać najlepsze rozwiązania dotyczące gospodarowania roślinnością w Twoim ogrodzie. Ponadto, pomożemy w załatwieniu formalności administracyjnych i uzyskaniu pozwolenia na wycinkę.
Pielęgnacja ogrodów to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, którą realizujemy z maksymalnym zaangażowaniem. Do pracy z zielenią podchodzimy z należytą uwagą i dokładnością, gwarantując naszym klientom piękny i estetyczny wygląd ogrodu przez cały rok.