Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa

Ogrody Odnowa – profesjonalna pielęgnacja ogrodów

Specjaliści od ogrodów do Twoich usług

Posiadanie pięknego ogrodu, pełnego znakomitych okazów roślin, zadbanych ścieżek i starannie dobranej architektury ogrodowej dla wielu oznacza z pewnością wspaniały przywilej i luksus. Otoczenie budynku stanowi niemal jego wizytówkę, dlatego tak istotne znaczenie ma utrzymanie porządku i odpowiednia pielęgnacja ogrodów. Jeśli założyłeś ogród, a nie umiesz o niego należycie zadbać lub po prostu nie masz na to czasu, warto rozważyć zatrudnienie doświadczonych i wykwalifikowanych ogrodników. Specjaliści z firmy Ogrody Odnowa sprawnie i dokładnie wykonają czynności, dzięki którym ogród odzyska doskonały wygląd.

Nasza firma Ogrody Odnowa oferuje profesjonalne usługi w zakresie pielęgnacji ogrodów na terenie Poznania i okolic. Posiadamy bogate doświadczenie w aranżacji oraz dbaniu o tereny zielone, zarówno te prywatne — wokół domów — jak i firmowe oraz publiczne — na terenie osiedli, szkół, przedszkoli i nie tylko. Jeśli więc pielęgnacja ogrodów w Poznaniu lub jego okolicach, to tylko z firmą Ogrody Odnowa!

Pielęgnacja ogrodów — Ogrody Odnowa

Nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie zatroszczą się o Twoją zieleń przez cały rok lub tylko w wyznaczonym przez Ciebie czasie. Oferujemy optymalne, kompleksowe działania w zakresie nawożenia, przycinania oraz koszenia trawy, a także pielęgnację roślin dostosowaną do indywidualnego zapotrzebowania każdego klienta. Chętnie doradzimy również, w jaki sposób należy zająć się konkretnymi gatunkami roślin oraz powiemy, jak dobrać najlepsze rozwiązania dotyczące gospodarowania roślinnością w Twoim ogrodzie. Ponadto, pomożemy w załatwieniu formalności administracyjnych i uzyskaniu pozwolenia na wycinkę.
Pielęgnacja ogrodów to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, którą realizujemy z maksymalnym zaangażowaniem. Do pracy z zielenią podchodzimy z należytą uwagą i dokładnością, gwarantując naszym klientom piękny i estetyczny wygląd ogrodu przez cały rok.

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu

W kompleksowej ofercie firmy Ogrody Odnowa można odnaleźć usługi związane z architekturą krajobrazu oraz organizacją przestrzeni zielonych. Oferujemy także szereg usług związanych bezpośrednio z realizacją prezentowanych klientom koncepcji. Profesjonalizm oraz oparte na wieloletniej pracy doświadczenie firmy pozwolą nam wspólnie zbudować ogród Twoich marzeń. Jeśli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania dla przestrzeni przydomowej przydomowego, skweru firmowego lub terenów zielonych w obszarze publicznym – dobrze trafiłeś. Przy zakładaniu ogrodu warto zdać się na pomoc fachowców z pasją.

Projektowanie ogrodu

Chociaż zasięg działalności Ogrody Odnowa obejmuje cały kraj, nieobce są nam realizacje projektów zagranicznych. To projektowanie ogrodów w Poznaniu jest jednak istotnym obszarem, w którym sprawnie i chętnie działają nasi pracownicy. Jeśli poszukujesz doświadczonych projektantów oraz zręcznych wykonawców – skontaktuj się z nami. Podstawowymi usługami oferowanymi przez firmę są:

  • zaprojektowanie ogrodu
  • sadzenie roślin
  • montaż elementów ozdobnych i automatycznych systemów nawadniających
  • organizacja odpowiedniego drenażu
  • renowacja i odmładzanie starych ogrodów
  • prace brukarskie
  • przygotowanie trawników
  • projektowanie i montaż oświetlenia
  • wykonanie ogrodzeń, tarasów lub podjazdów
  • instalacja ogrodowych atrakcji dla dzieci (kąciki, huśtawki, place zabaw).

Zakładanie ogrodu

Jeśli chcesz założyć ogród w Poznaniu, nasze biuro projektowe z pewnością zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania w branży. Ogrody Odnowa zrealizuje marzenia nawet najbardziej wymagających klientów, przedstawiając indywidualną i wyważoną ofertę. Jeśli Twoje plany dotyczą organizacji domowej przestrzeni do wypoczynku, urozmaicenia tarasu lub całkowitej przemiany dachu – zapraszamy. Pomożemy również w budowie własnego warzywniaka. Nasi specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów sprawdzą się również przy zakładaniu firmowego miniparku. To nowatorska inicjatywa, z której na pewno ucieszą się Twoi współpracownicy.