Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa

Fachowe zakładanie i urządzanie ogrodów w Poznaniu

Zaaranżuj zieloną przestrzeń wokół domu i firmy – Zakładanie ogrodu i terenów zielonych

Zakładanie ogrodu to złożony proces wymagający skupienia uwagi na wielu szczegółach dotyczących realizacji planu. W przypadku, gdy istnieje potrzeba posiadania ogrodu na miarę marzeń, warto poprosić o pomoc specjalistów. Ogrody Odnowa oferuje kompleksowe usługi z zakresu zakładania i urządzania ogrodów.
Dobrze zaprojektowany ogród to powód do dumy dla jego właściciela. To również przyjemność dla zmysłów, a także znakomite miejsce do ruchu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowo, zaprojektowana z głową zieleń wokół posiadłości to jeden z tych czynników, który znacznie podnoszą wartość nieruchomości! Jeżeli chcesz, aby otoczenie Twojego domu lub firmy zachwycało wspaniałą zielenią, zwróć się do firmy Ogrody Odnowa, której specjalnością jest kompleksowe zakładanie terenów zielonych. Nasi specjaliści podpowiedzą, jak dobrać najlepsze gatunki roślin, a także fachowo zajmą się ich pielęgnacją. Na indywidualne życzenie stworzą też ogród od podstaw, tak, byś mógł cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego miejsca.
Wykonujemy aranżacje ogrodowe samodzielnie, a także realizujemy projekty naszych klientów. Zapewniamy wszechstronną obsługę każdego zlecenia — od stworzenia zarysu prac, poprzez ich kompleksową realizację, aż po pielęgnację stworzonych kompozycji. Zajmujemy się zarówno czysto technicznymi sprawami, takimi jak dobór i instalacja systemów nawadniania, jak i bardziej artystycznymi aspektami zakładania ogrodu.

Urządzanie ogrodów to również odpowiednie dobranie zestawów roślinnych. Swoim klientom podpowiadamy, jak powinni wybrać i gdzie usytuować altanę czy też oczko wodne, a także pomagamy im wybrać detale — m.in. donice oraz lampy. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się nieopodal Poznania, obszarem naszej działalności jest cała Polska.
Ogrody Odnowa – zakładanie terenów zielonych to nasza specjalność.
Zakres naszej oferty to:

  • zaprojektowanie ogrodu,
  • montaż systemów nawadniających i elementów ozdobnych,
  • sadzenie roślin,
  • pielęgnacja ogrodu.