Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa

Fachowe zakładanie i urządzanie ogrodów w Poznaniu

Zaaranżuj zieloną przestrzeń wokół domu i firmy – Zakładanie ogrodu i terenów zielonych

Zakładanie ogrodu to złożony proces wymagający skupienia uwagi na wielu szczegółach dotyczących realizacji planu. W przypadku, gdy istnieje potrzeba posiadania ogrodu na miarę marzeń, warto poprosić o pomoc specjalistów. Ogrody Odnowa oferuje kompleksowe usługi z zakresu zakładania i urządzania ogrodów.
Dobrze zaprojektowany ogród to powód do dumy dla jego właściciela. To również przyjemność dla zmysłów, a także znakomite miejsce do ruchu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowo, zaprojektowana z głową zieleń wokół posiadłości to jeden z tych czynników, który znacznie podnoszą wartość nieruchomości! Jeżeli chcesz, aby otoczenie Twojego domu lub firmy zachwycało wspaniałą zielenią, zwróć się do firmy Ogrody Odnowa, której specjalnością jest kompleksowe zakładanie terenów zielonych. Nasi specjaliści podpowiedzą, jak dobrać najlepsze gatunki roślin, a także fachowo zajmą się ich pielęgnacją. Na indywidualne życzenie stworzą też ogród od podstaw, tak, byś mógł cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego miejsca.
Wykonujemy aranżacje ogrodowe samodzielnie, a także realizujemy projekty naszych klientów. Zapewniamy wszechstronną obsługę każdego zlecenia — od stworzenia zarysu prac, poprzez ich kompleksową realizację, aż po pielęgnację stworzonych kompozycji. Zajmujemy się zarówno czysto technicznymi sprawami, takimi jak dobór i instalacja systemów nawadniania, jak i bardziej artystycznymi aspektami zakładania ogrodu.

Urządzanie ogrodów to również odpowiednie dobranie zestawów roślinnych. Swoim klientom podpowiadamy, jak powinni wybrać i gdzie usytuować altanę czy też oczko wodne, a także pomagamy im wybrać detale — m.in. donice oraz lampy. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się nieopodal Poznania, obszarem naszej działalności jest cała Polska.
Ogrody Odnowa – zakładanie terenów zielonych to nasza specjalność.
Zakres naszej oferty to:

 • zaprojektowanie ogrodu,
 • montaż systemów nawadniających i elementów ozdobnych,
 • sadzenie roślin,
 • pielęgnacja ogrodu.

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu

W kompleksowej ofercie firmy Ogrody Odnowa można odnaleźć usługi związane z architekturą krajobrazu oraz organizacją przestrzeni zielonych. Oferujemy także szereg usług związanych bezpośrednio z realizacją prezentowanych klientom koncepcji. Profesjonalizm oraz oparte na wieloletniej pracy doświadczenie firmy pozwolą nam wspólnie zbudować ogród Twoich marzeń. Jeśli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania dla przestrzeni przydomowej przydomowego, skweru firmowego lub terenów zielonych w obszarze publicznym – dobrze trafiłeś. Przy zakładaniu ogrodu warto zdać się na pomoc fachowców z pasją.

Projektowanie ogrodu

Chociaż zasięg działalności Ogrody Odnowa obejmuje cały kraj, nieobce są nam realizacje projektów zagranicznych. To projektowanie ogrodów w Poznaniu jest jednak istotnym obszarem, w którym sprawnie i chętnie działają nasi pracownicy. Jeśli poszukujesz doświadczonych projektantów oraz zręcznych wykonawców – skontaktuj się z nami. Podstawowymi usługami oferowanymi przez firmę są:

 • zaprojektowanie ogrodu
 • sadzenie roślin
 • montaż elementów ozdobnych i automatycznych systemów nawadniających
 • organizacja odpowiedniego drenażu
 • renowacja i odmładzanie starych ogrodów
 • prace brukarskie
 • przygotowanie trawników
 • projektowanie i montaż oświetlenia
 • wykonanie ogrodzeń, tarasów lub podjazdów
 • instalacja ogrodowych atrakcji dla dzieci (kąciki, huśtawki, place zabaw).

Zakładanie ogrodu

Jeśli chcesz założyć ogród w Poznaniu, nasze biuro projektowe z pewnością zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania w branży. Ogrody Odnowa zrealizuje marzenia nawet najbardziej wymagających klientów, przedstawiając indywidualną i wyważoną ofertę. Jeśli Twoje plany dotyczą organizacji domowej przestrzeni do wypoczynku, urozmaicenia tarasu lub całkowitej przemiany dachu – zapraszamy. Pomożemy również w budowie własnego warzywniaka. Nasi specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów sprawdzą się również przy zakładaniu firmowego miniparku. To nowatorska inicjatywa, z której na pewno ucieszą się Twoi współpracownicy.