Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa

Urządzanie ogrodów – Poznań – dla firm i osób indywidualnych

Profesjonalne urządzanie stylowych ogrodów

Nie znasz się na urządzaniu ogrodu? Nie masz pomysłu na jego efektowne urządzenie? Masz już dość staromodnej aranżacji zieleni, zniszczonych ścieżek lub wyblakłej kostki brukowej? A może nie chcesz więcej męczyć się z pielęgnacją niewłaściwie urządzonego, zarośniętego terenu niedostępnego dla kosiarki? Zgłoś się do firmy Ogrody Odnowa Poznań, a rozwiążemy wszelkie problemy, z jakimi się borykasz i zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym Twój ogród na nowo stanie się dla Ciebie powodem do dumy.
Oferujemy profesjonalne urządzanie ogrodów zgodne z najnowszymi trendami sztuki ogrodniczej. Zasięg naszej działalności obejmuje nie tylko Poznań, ale cały kraj i zagranicę. Od zawsze dbamy o pełną satysfakcję naszych klientów, dlatego też staramy się jak najsprawniej połączyć ich własne pomysły z najciekawszymi i najaktualniejszymi rozwiązaniami naszej branży. Wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie, aby zaproponować jak najlepsze rozwiązania ogrodnicze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Kompleksowe urządzanie ogrodów w Poznaniu

Nie ograniczamy się jedynie do przygotowywania projektów, ponieważ stanowią one zaledwie część całego działania, z jakim wiąże się urządzanie ogrodów. Ważnym elementem naszej oferty jest także finalna realizacja, czyli zakładanie ogrodów i innych terenów zielonych.
Do realizacji powierzonych nam zadań podchodzimy kompleksowo – wykonujemy instalacje nawadniające, zapewniamy stałą pielęgnację, proponujemy zmiany oraz innowacje, dzięki którym zielone zakątki zyskują nowe życie. Pomagamy klientom dobrać najlepsze zestawienia roślinności, a także efektowne elementy architektury ogrodowej. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Zaufało nam już mnóstwo klientów urządzających swoje ogrody, których zadowolenie jest dla nas powodem do zawodowej satysfakcji. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Z nami urządzanie ogrodu nie jest trudne!
Nasze główne atuty to:

 • wysoka jakość usług,
 • atrakcyjne ceny,
 • profesjonalizm,
 • solidność,
 • uczciwość.

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu

W kompleksowej ofercie firmy Ogrody Odnowa można odnaleźć usługi związane z architekturą krajobrazu oraz organizacją przestrzeni zielonych. Oferujemy także szereg usług związanych bezpośrednio z realizacją prezentowanych klientom koncepcji. Profesjonalizm oraz oparte na wieloletniej pracy doświadczenie firmy pozwolą nam wspólnie zbudować ogród Twoich marzeń. Jeśli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania dla przestrzeni przydomowej przydomowego, skweru firmowego lub terenów zielonych w obszarze publicznym – dobrze trafiłeś. Przy zakładaniu ogrodu warto zdać się na pomoc fachowców z pasją.

Projektowanie ogrodu

Chociaż zasięg działalności Ogrody Odnowa obejmuje cały kraj, nieobce są nam realizacje projektów zagranicznych. To projektowanie ogrodów w Poznaniu jest jednak istotnym obszarem, w którym sprawnie i chętnie działają nasi pracownicy. Jeśli poszukujesz doświadczonych projektantów oraz zręcznych wykonawców – skontaktuj się z nami. Podstawowymi usługami oferowanymi przez firmę są:

 • zaprojektowanie ogrodu
 • sadzenie roślin
 • montaż elementów ozdobnych i automatycznych systemów nawadniających
 • organizacja odpowiedniego drenażu
 • renowacja i odmładzanie starych ogrodów
 • prace brukarskie
 • przygotowanie trawników
 • projektowanie i montaż oświetlenia
 • wykonanie ogrodzeń, tarasów lub podjazdów
 • instalacja ogrodowych atrakcji dla dzieci (kąciki, huśtawki, place zabaw).

Zakładanie ogrodu

Jeśli chcesz założyć ogród w Poznaniu, nasze biuro projektowe z pewnością zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania w branży. Ogrody Odnowa zrealizuje marzenia nawet najbardziej wymagających klientów, przedstawiając indywidualną i wyważoną ofertę. Jeśli Twoje plany dotyczą organizacji domowej przestrzeni do wypoczynku, urozmaicenia tarasu lub całkowitej przemiany dachu – zapraszamy. Pomożemy również w budowie własnego warzywniaka. Nasi specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów sprawdzą się również przy zakładaniu firmowego miniparku. To nowatorska inicjatywa, z której na pewno ucieszą się Twoi współpracownicy.