Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa

Profesjonalne projekty ogrodów i zieleni – galeria

Projekty ogrodów na miarę Twoich potrzeb

Szukasz inspiracji do urządzenia wspaniałego ogrodu wokół swojej firmy lub domu? Zapraszamy do przejrzenia strony galeria. Znajdziesz tam mnóstwo interesujących pomysłów i praktycznych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się także w Twoim zielonym zakątku! Prezentujemy projekty ogrodów stworzonych przez naszych specjalistów. Każda z tych realizacji to dla nas powód do niezmiernej dumy i okazja, aby podzielić się z klientami tym, co jesteśmy w stanie im zaoferować. Nasza poznańska firma Ogrody Odnowa od lat dostarcza prywatnym przedsiębiorstwom, instytucjom oraz klientom indywidualnym kompleksowe projekty zawierające rozwiązania ogrodnicze dostosowane do indywidualnych oczekiwań każdego zleceniodawcy. Na życzenie chętnie zajmiemy się również Twoim ogrodem i przemienimy go w istny, zielony raj. Przeglądając naszą galerię, w której znajdują się zrealizowane przez nas projekty możesz wybrać styl jaki Cię interesuje, a my idealnie dopasujemy go do Twoich potrzeb. Można również zaproponować własną wizję i rozwiązania, a my zajmiemy się całą resztą!

Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu

W kompleksowej ofercie firmy Ogrody Odnowa można odnaleźć usługi związane z architekturą krajobrazu oraz organizacją przestrzeni zielonych. Oferujemy także szereg usług związanych bezpośrednio z realizacją prezentowanych klientom koncepcji. Profesjonalizm oraz oparte na wieloletniej pracy doświadczenie firmy pozwolą nam wspólnie zbudować ogród Twoich marzeń. Jeśli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania dla przestrzeni przydomowej przydomowego, skweru firmowego lub terenów zielonych w obszarze publicznym – dobrze trafiłeś. Przy zakładaniu ogrodu warto zdać się na pomoc fachowców z pasją.

Projektowanie ogrodu

Chociaż zasięg działalności Ogrody Odnowa obejmuje cały kraj, nieobce są nam realizacje projektów zagranicznych. To projektowanie ogrodów w Poznaniu jest jednak istotnym obszarem, w którym sprawnie i chętnie działają nasi pracownicy. Jeśli poszukujesz doświadczonych projektantów oraz zręcznych wykonawców – skontaktuj się z nami. Podstawowymi usługami oferowanymi przez firmę są:

  • zaprojektowanie ogrodu
  • sadzenie roślin
  • montaż elementów ozdobnych i automatycznych systemów nawadniających
  • organizacja odpowiedniego drenażu
  • renowacja i odmładzanie starych ogrodów
  • prace brukarskie
  • przygotowanie trawników
  • projektowanie i montaż oświetlenia
  • wykonanie ogrodzeń, tarasów lub podjazdów
  • instalacja ogrodowych atrakcji dla dzieci (kąciki, huśtawki, place zabaw).

Zakładanie ogrodu

Jeśli chcesz założyć ogród w Poznaniu, nasze biuro projektowe z pewnością zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania w branży. Ogrody Odnowa zrealizuje marzenia nawet najbardziej wymagających klientów, przedstawiając indywidualną i wyważoną ofertę. Jeśli Twoje plany dotyczą organizacji domowej przestrzeni do wypoczynku, urozmaicenia tarasu lub całkowitej przemiany dachu – zapraszamy. Pomożemy również w budowie własnego warzywniaka. Nasi specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów sprawdzą się również przy zakładaniu firmowego miniparku. To nowatorska inicjatywa, z której na pewno ucieszą się Twoi współpracownicy.