Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa

Zakładanie i projektowanie terenów zielonych – Poznań

Ogród to szczególne miejsce, które często stanowi azyl dla zapracowanych i zmęczonych osób. To miejsce na refleksję oraz rekreację. Ważne jest jednak, aby był on dobrze zaprojektowany. Projektowanie ogrodu to umiejętność godna powierzenia fachowcom. Doskonale zna się na tym firma Ogrody Odnowa, której głównym terenem działania jest Poznań.
Odpowiednie zaprojektowanie terenu zielonego to dość skomplikowany i czasochłonny proces. Jeszcze przed przystąpieniem do przygotowania wstępnej koncepcji ogrodu należy poznać specyfikację danego obszaru. Projektowanie ogrodu wymaga od architekta fachowej wiedzy dotyczącej szaty roślinnej, rzeźby terenu, a także znajdującej się na nim architektury.

Nasza firma oferuje profesjonalne projektowanie i zakładanie ogrodów przede wszystkim na terenie Poznania i okolic, ale jesteśmy gotowi współpracować z klientami z terenu całej Polski i poza jej granicami. Najdalsza, w pełni zrealizowana przez nas inwestycja, miała miejsce aż w Monachium! Za każdym razem proces projektowania ogrodu rozpoczynamy od przygotowania kompleksowego projektu uwzględniającego całościową koncepcję zagospodarowania terenu. Plan ten obejmuje zarówno ciągi komunikacyjne i małą architekturę, jak i szczegółowe rozmieszczenie nasadzenia roślin wraz z dokładnym określeniem ich nazwy (polskiej i łacińskiej) oraz odmiany. Posiadamy bogate doświadczenie w atrakcyjnej aranżacji przestrzeni. Upiększaliśmy tereny wokół domów, bloków oraz firm czy instytucji, takich jak szkoły, przedszkola i nie tylko.

Kompleksowe zakładanie i projektowanie terenów zielonych

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie ogrodnictwa i architektury krajobrazu, którzy posiadają doświadczenie nie tylko w projektowaniu ogrodów, ale też w tworzeniu stylizacji ogrodowych na zamówienie. Projektujemy ogrody nowoczesne, klasyczne, parkowe, leśne, wiejskie i nie tylko. Każdorazowo działamy w ścisłej współpracy z klientem, aby zaproponować projekt adekwatny do danego miejsca oraz wykorzystujący atrybuty takie jak naturalna skarpa czy brzozowy gaj. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie Twoje oczekiwania!

Zapewniamy:

  • przygotowanie projektów z uwzględnieniem wizji klienta,
  • kompleksową realizację zleceń — od projektu do instalacji.