Projektowanie ogrodów - Poznań - Ogrody Odnowa

Projektowanie ogrodów Poznań

Projektowanie ogrodu stanowi jeden z najważniejszych etapów tworzenia wymarzonego zielonego zakątka. Odpowiednia koncepcja pomoże zaplanować koszty, wykonać wszelkie prace zgodnie z planem, a także uniknąć zbędnego chaosu.

Modne i nowoczesne projekty ogrodów dla Ciebie – „Ogrody Odnowa”

Firma Ogrody Odnowa oferuje profesjonalne projektowanie ogrodów i terenów zielonych na zlecenie klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Obszarem naszego działania jest miasto Poznań i jego okolice, ale na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować ogród znajdujący się w każdej części kraju.
Wprawnie, rzetelnie i wszechstronnie zajmujemy się zarówno zakładaniem obszarów zieleni od podstaw, jak i rewitalizacją istniejących już ogrodów. Zapewniamy przygotowanie profesjonalnego projektu ogrodu, w oparciu o wszelkie wytyczne i obowiązujące standardy. Podczas projektowania bierzemy pod uwagę wszystkie najważniejsze elementy danego obszaru. Nasi specjaliści wykonują niezbędne pomiary, przeprowadzają rozpoznanie warunków glebowych i klimatycznych, a także przedstawiają listę roślin, jakie sprawdzą się na danym terenie.

Bez względu na to, czy aranżujemy przestrzeń wokół domów, firm, na terenie instytucji czy też na dużym obszarze gmin lub miast, zawsze podchodzimy do zlecenia w pełni fachowo. Na życzenie klienta proponujemy również bardziej zaawansowane rozwiązania, takie jak automatyczne systemy nawadniające, fontanny, oczka wodne, kaskady, altany, ławeczki i inne elementy architektury ogrodowej.

Projektujemy i wykonujemy zamówienia na zieleń we wnętrzach (w biurach, centrach handlowych, show-roomach), zielone ściany oraz akwaria słodkowodne.
Zaufało nam już wielu klientów, których zadowolenie z otrzymanych usług jest dla nas motywacją do ciągłego podnoszenia poziomu dostarczanej oferty. Do tej pory pracowaliśmy m.in. dla takich firm, jak: Lidl Polska, Solaris Bus&Coach, Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, Skanska, Lepiko, APC Polska, Tesco, Statoil oraz Hotel Szablewski.
Działamy kompleksowo – od fazy projektu, poprzez jego wykonanie, aż po stałą pielęgnację naszych realizacji, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Dysponujemy rozległą wiedzą i doświadczeniem w zakresie aranżacji ogrodów, a także posiadamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczyć usługi na najwyższym poziomie. Projektowanie terenów zielonych to jeden z atutów naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Najlepsze projekty ogrodów w Poznaniu !